banner
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ FIRMY line

El-Tech-Mont Jerzy Orłowski

Firma Elektro - Technik - Montaże posiada siedemnastoletnie doświadczenie zdobyte w firmie TORTECHNIK w Wiedniu.
Rynek austriacki jest liderem w sprzedaży bram garażowych FIRMY NORMSTAHL - ENTREMATIC w Europie i firmy SOMMER - NAPEDÓW DO BRAM i tutaj wlaśnie nabyliśmy doświadczenie w montażu, serwisie, naprawach bram garażowych, napędow do bram garażowych, bram wjazdowych oraz techniki zdalnego sterowania.

Specjalizujemy sie również w sprzedaży i montażu ogrodzen, bram wjazdowych na posesje (uchylnych, przesuwnych) automatycznych jak i manualnych oraz automatyzowaniu już istniejacych bram. Podejmujemy sie renowacji, napraw bram i ogrodzeń poprzez demontaż - piaskowanie - ponowne cynkowanie ogniowe-malowanie proszkowe - ponowny montaż jak i renowacji na zamontowanych juz obiektach. U nas państwo otrzymaja zadowolenie z naszych usług, luksus i wygode co pozwala na spokojny sen w nocy jak i estetyke i bezpieczeństwo mienia co zapewnia długoletnia gwarancja fabryczna na polecane przez nas produkty.

Nasza oferta skierowana jest przedewszystkim do prywatnych klientów na rynku polskim, austriackim i europejskim, gdzie staramy sie by otrzymał od nas wszystko z jednej reki poprzez wykonanie pomiarów ,konkurencyjnej oferty, szybkiej dostawy, przygotowaniu obiektu pod montaż i fachowym montażu, ewentualnego demontażu starej bramy/ogrodzenia, włacznie z wykonczeniem, wykonaniu niezbędnej instalacji elektrycznej w zależności od potrzeby wykonaniu usługi pod klucz. Serwisie naprawach i natychmiastowym usunieciu ewentualnych usterek. A nawet w wybudowaniu garażu lub fundamentów pod ogrodzenie. Naszym celem jest dostarczenie odbiorcy produktu najwyższej jakości jednocześnie zachowując poziom cenowy, przystosowany do realiów dzisiejszego portfela klienta. W ofercie firmy posiadamy również pełen zakres automatyki do w/w wyrobów.

Współpracujemy z renomowanymi europejskimi firmami FAAC, Normstahl Entrematic Sommer EU, Tousek, Sed-Met W naszej ofercie znajdziecie państwo również ofertę artykułów metalowych dostepną w standardzie jak i na idywidualne zamówienia w sferze obróbki metalu. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą w dziale Heavy-Metal gdzie znajdą państwo artykuły metalowe najwyższej jakości w hurcie detalu i na zamówienia indywidualne.

© Eltechmont 2015
Eltechmont | 32-851 Jadowniki, ul. Wincentego Witosa 209 | Tel.: +48 695949338 | eltechmont@onet.eu